Szafy wnękowe na wymiar, drzwi przesuwne


Chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą ostatnią realizację szafy wnękowej, która została wykonana w Żyrardowie. Jest to tradycyjna zabudowa wnęki  wykonana w przedpokoju. Projekt szafy wnękowej został wykonany na indywidualne zamówienie naszego klienta.  Kolor płyty korpusowej jaki został zastosowany do zabudowy wnęki to wenge(18 mm). Profil w frontach szafy wnękowej jest aluminiowy kolor aluminium naturalne. Nasza firma pracuje tylko i wyłącznie na profilach renomowanych firm, które są sprawdzone jakościowo. Naszym klientom proponujemy ciut droższy system profili tzn. profil aluminiowy Senatora, staramy się nie stosować profili stalowych żadnego producenta, ponieważ jest to słabszy jakościowo materiał. Jest on tańszy od profilu aluminiowego ale nie sprawdza się w codziennym użytkowaniu.Projekt naszej szafy wnękowej jest bardzo prosty i funkcjonalny. Szafa przesuwna wykonana jest na całą wysokość pomieszczenie, posiada tzw wieniec dolny, wieniec górny i ma własne dwa boki ( prawy i lewy), pleców nie posiada gdyż w szafach wnękowych z reguły nie stosuje się pleców. Szafa wnękowa na wymiar jest odstawiona od ściany lewej o 20 cm, ponieważ na dole znajduje się grzejnik a w górnej części jest kratka wentylacyjna. Cała szafa podzielona jest na dwie części, pierwsza część jest przeznaczona na półki a druga na dwa drążki z przeznaczeniem na krótkie ciuchy. Na samej górze znajduje się półka pawlaczowa. Wypełnienie frontów szafy wnękowej to lakomat połączony z waniliowym lacobelem tworząc estetyczną całość.

Cała realizacja od podpisania umowy była wykonana w przeciągu 3 tygodni a montaż szafy wnękowej zajął ok. 5 godzin. Wykonujemy również meble na wymiar i meble kuchenne na terenie Piaseczna, Milanówka i Warszawy

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć szafy wnękowej wykonanej w Żyrardowie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.