Garderoba, szafy wnękowe na wymiar okolice Łowicza


szafy na wymiar Sochaczew, meble kuchenne Łowicz, szafy wnękowe Żyrardów

szafy wnekowe

Dziś chcemy przedstawić Państwu ostatnią naszą realizację garderoby ( szaf wnękowych), która została wykonana w okolicach Łowicza. Projekt szaf na zamówienie został wykonany pod indywidualne wymiary naszego klienta. Aby garderoba była funkcjonalna i całkowicie wykorzystana należy dobrze przemyśleć sam projekt. Jest to takie pomieszczenie, w którym chcemy schować bardzo różne rzeczy nie tylko ubrania codziennego użytku ale również np. walizki, koce, pościel, ręczniki kąpielowe, deskę do prasowania, drabinkę i wiele innych przedmiotów. W naszej garderobie na przykład jest umiejscowiona ( trochę nietypowo) pralka, więc w garderobie musi znajdować się kosz na zabrudzoną bieliznę i szafa na wszystkie środki chemiczne ( proszki do prania, płyny do pukania, odplamiacze itp..).Aby lepiej zaprezentować naszą zabudowę wnęk do zdjęć dołączymy również projekty szaf na zamówienie.

Nasza garderoba składa się z dwóch szaf wnękowych przesuwnych. Jedna z szaf  wykonana jest  do samego sufitu, posiada ona cały korpus własny tzn. obydwa boki, wieniec dolny z cokołem, wieniec górny jak również plecy. Jest to szafa przesuwna o wymiarach szerokość 112 cm wysokość 270 cm głębokość 54 cm. Szafy wnękowe z reguły wyposażone są w półki, drążki i każda dobra szafa powinna posiadać szuflady, które są najwygodnieje do przechowywania drobnej bielizny. Fronty jakie zostały zastosowane to płyta krono kolor orzech ciemny w okuciach aluminiowych kolor aluminium naturalne. Druga szafa jest to szafa narożna, która ma wymiary szerokość po jednej ścianie 250 cm a po drugiej ścianie 160 cm. Szafa wnękowa z drzwiami przesuwnymi po dłuższej ścianie zabudowana jest pod sam sufit a na drugiej ścianie niestety znajduje się skos i szafy zostały wykonane pod skos. W większej szafie zaprojektowaliśmy naszym klientom kilka drążków na ubrania krótkie , średnie i długie płaszcze. Mamy tam zamontowaną dużą półkę pawlaczową, kilka półek krótkich i wygodne, głębokie szuflady na bieliznę. W tej szafie na wymiar mamy troje drzwi przesuwnych z czego jeden front ma wypełnienie z lustra srebrnego, dzięki któremu małe pomieszczenie trochę się rozwidniło.  W szafach na wymiar pod skosem został zamontowany kosz aluminiowy na brudną bieliznę a resztę powierzchni szafek wykorzystaliśmy na półki, gdzie można schować wszystkie środki chemiczne. Za tą zabudową znajduje się pralka wolnostojąca, która została nakryta blatem w kolorze mebli na wymiar. W garderobie zostały użyte systemy drzwi przesuwnych aluminiowe renomowanej firmy. W szafach otwieranych tradycyjnie zostały użyte okucia firmy Blum z domykaczami.

Czas realizacji od podpisania umowy do wykonania montażu u naszego klienta trwał ok. 4 tyg, natomiast montaż szaf wnękowych i zabudowy całej garderoby w okolicach Łowicza trwał jeden dzień.

W naszej ofercie znajdą Państwo również meble kuchenne, meble na wymiar jak również meble łazienkowe. Działamy na terenie Łowicz, Skierniewice, Żyrardów, Sochaczewie jak również w okolicach tych miast

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszej realizacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.