Meble kuchenne lakierowane, meble na wymiar


Meble kuchenne lakierowane

Dziś chcemy Państwu zaprezentować meble kuchenne lakierowane, które były zrealizowane u naszego klienta w Brzezinach. Nasza aranżacja mebli kuchennych jest bardzo nowoczesna i exkluzywna.  W zabudowie mamy zastosowane standardowe szafki kuchenne dolne na wysokość 86 cm z blatem, górne szafki zastosowane są tylko w jednej części kuchni i mają wysokość 72 cm. Nasz klient wybrał projekt mebli kuchennych bardzo minimalistyczny, nie tylko w kolorystyce ale również w zastosowanych szafkach. Kuchnia jest schludna, kolorystyka prosta i estetyczna. Mamy tutaj połączenie białych szafek kuchennych, białych frontów lakierowanych na wysoki połysk z ciemnymi ścianami, które są pomalowane na szary kolor. Wszystkie elementy mebli kuchennych mają kolor biały ( tzn. korpusy, fronty jak również blaty).Całość aranżacji mebli kuchennych uzupełnia czarny sprzęt AGD jaki został wmontowany w zestawie mebli( płyta indukcyjna, czarny piekarnik do zabudowy jak również czarny zlew granitowy, okap wbudowany w górną szafkę, którego w ogóle nie widać), który kontrastuje z białymi frontami lakierowanymi. Dzisiejsze nowoczesne meble kuchenne  charakteryzują się całkowitą prostotą, którą również widzimy w opisywanej realizacji tz. fronty proste, bez zbędnych frezów i dekorów, drzwiczki bez uchwytowe, minimalna ilość górnych szafek.  W kuchni mamy użyte tylko okucia firm Blum, mamy tutaj zastosowane szuflady z cichym do mykiem tandenbox, wszystkie zawiasy w szafkach są firmy Blum tzw. Zawias Clip a na nie są założone wyciszacze tzw. Blumotion. W szafkach górnych zastosowaliśmy natomiast bardzo wygodny i funkcjonalny system zawiasów AVENTOS również firmy Blum. W meblach kuchennych zastosowaliśmy oświetlenie pod szafkowe tzw. LEDY. Całość aranżacji jest bardzo nowoczesna i estetyczna w swojej formie, mamy tutaj zaprezentowaną tzw. Kuchnie biało czarną.

Nasz klient zamówił u nas również szafę wnękową, która również jest wykonana z frontów białych lakierowanych na wysoki połysk. Środek szafy wnękowej wykonany jest tradycyjnie i bez zbędnych dodatków. Po jednej stronie mamy półki a po drugiej dwa drążki na krótkie i długie ubrania, trzy szuflady głębokie na bielizne. Szafa posiada cały swój korpus czyli: wieniec dolny, wieniec górny, boki jak również plecy. Całość zabudowy wnęki uzupełniają maskownice ( elementy również wylakierowane na biały kolor).

Nasze realizacje mogą Państwo obejrzeć na terenie Brzezin, Koluszek i Łodzi

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej aranżacji zdjęć .

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.