Meble kuchenne wykonanne na wymiar Łódź


 

Meble kuchenne na wymiar

Przedstawiamy Państwu meble kuchenne wykonane na wymiar w Łodzi. Jak widzimy na zdjęciach jest to dość mała kuchnia w bloku częściowo otwarta na salon. Jest to nowoczesna zabudowa z wykorzystaniem frontu MDF18mm foliowanego. Kolorystyka, która została wybrana przez naszego klienta to ciemna wanilia połączona z orzechowym korpusem i częściowo z frontami w kolorze orzech ciemny. W zabudowie kuchennej został wykorzystany bardzo fajnie sprawujący się i dobrze funkcjonujący w kuchniach blat 38mm kolor piaskowiec, który estetycznie wykańcza całą zabudowę.

 

Na projekt naszej nowoczesnej zabudowy składają się szafki dolne, które są wykonane na wysokość 86 cm z blatem natomiast szafki górne są wykonane pod sam sufit( całkowity wymiar górnej zabudowy to 130 cm). Jak Państwo widzą na zdjęciach górne szafki zostały podzielone na dwa kolory ( dwa kolory frontów), celowo projekt został tak wykonany aby powierzchnia górnych szafek nie była zbyt ,,ciężka” wizualnie.Druga strona zabudowy naszej realizacji to zabudowa piekarnika w słupku ( piekarnik zaczyna się na wysokości ok 67 cm od podłogi), lodówka wolno stojąca pod blatowa, nad tymi szafkami również mamy wysoką górną zabudowę.

 

Jak na kuchnie w bloku mamy tutaj zabudowane wszystkie sprzęty AGD, które w XXI W powinny znajdować się nowoczesnej kuchni tzn piekarniuk umiejscowiony w słupku, płyta gazowa, zlew komora z ociekaczem, zmywarka 45cm szerokości ( dla małej rodziny jest ona wystarczająca) i estetyczny okap typu slim. W zabudowie kuchennej nowoczesnej zostały zastosowane szuflady firmy BLUM z cichym domykiem, które są trwałe i funkcjonalne, mamy tutaj również zamontowane kosze cargo 30 cm w chromie renomowanej firmy REJS. Całość aranżacji wnętrza kuchennego tworzy estetyczną nowoczesną zabudowę.

 

Czas realizacji naszego zlecenia od podpisania umowy to ok 8 dni, więc jak widać w przeciągu tak krótkiego okresu możemy również zrealizować nasze zlecenia. Naszych zadowolonych klientów mamy już w Łodzi, Łowiczu, Warszawie, Skierniewicach

 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z naszej ostatniej realizacji.

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.