Mała kuchnia lakierowana z salonem wykonana w Warszawie


Dziś prezentujemy Państwu małą kuchnie lakierowaną ( mat) z salonem. Prezentowana na zdjęciach nowoczesna zabudowa kuchenna jest dość niewielka ale bardzo funkcjonalna. Materiał jaki zastosowaliśmy w tej nowoczesnej kuchni na wymiar to front lakierowany kolor beż połączony z czarnymi dodatkami, czyli korpusy szafek są w kolorze wenge , blat również w ciemnej kolorystyce przełamany egzotycznymi kwiatami firmy PFLEIDERER ( arabeska czarna).W zabudowie mamy tutaj wszystkie sprzęty AGD, które są niezbędne do normalnego funkcjonowania w kuchni. Mamy tutaj małą zmywarkę w zabdowie ( 45 cm), tuż obok znajduje się szafka zlewozmywakowa a całość fajnie uzupełnia lodówka wolnostojąca w kolorze inox. Druga strona naszej kuchni to 3 razy po 60 cm, czyli szafka z szufladami tandenbox ( cichy domyk), szafka do zabudowy piekarnika i ostatnia szafka to zabudowa mikrofali a pod nią jedna głęboka szuflada. Jak już pewnie wspominaliśmy we wcześniejszych artykułach, szuflady to najwygodniejszy i najłatwiejszy sposób na przechowywanie różnych artykułów spozywczych i nietylko a w tym projekcie kuchni otwartej na salon w każdej możliwej szafce dolnej zamontowaliśmy szuflady oczywiście z cichym domykiem firmy BLUM.

Górne szafki zostały wykonane na wysokość ok 108 cm ( projekt mebli kuchennych został tak wykonany aby nasi klienci mogli w maksymalny sposób wykożystać całą przestrzeń pomieszczenia kuchennego), aby cała górna zabudowa nie była zbyt przytłaczająca wizualnie to podzieliliśmy szafki górne na dwie części. W tej zabudowie nowoczesnej wykozystaliśmy fronty na wysokość 36 cm otwierane do góry, które wiszą nad blatem( jest do nich łatwy dostęp i mozna tam przechowywać podrączne, często używane akcesoria kuchenne), szafki te są wyposażone również w system podnośników firmy BLUM tzw AVENTOSY, a nad nimi znajdują się szafki z frontami 72 cm otwierane w sposób tradycyjny, które wyposażyliśmy w wyciszacze.

Warto również zwrucić uwagę na oświetlenie tej kuchni, mamy tutaj oświetlenie LED, które zostało wefrezowane pod szafki górne ale również pod szafki dolne dając naprawdę zaskakujący efekt. Między szafkiami dolnymi a górnymi na ścianie został zamontowny lacobel ( kolor szary) zamiast tradycyjnych płytek naściennych. Całość szkła została estetycznie wykończona profilami aluminiowymi, które nawiązują kolorystyką do sprzętu AGD i uchwytów.

Anek kuchenny został oddzielony od salonu niewielkim barkiem, który również został wykonany w ciemnej tonacji.

Zapraszamy serdecznie do naszej galerii nowoczesnaj zabudowy kuchennej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.