Meble kuchenne nowoczesne lakierowane na wysoki połysk


meble kuchenne, meble kuchenne Warszawa, meble kuchenne nowoczesne,

Nowoczesne meble kuchenne na wymiar

Przedstawiamy Państwu meble kuchenne nowoczesne lakierowane na wysoki połysk, które zostały wykonane u naszego klienta w Warszawie. Mamy tutaj zaprezentowaną zabudowę biało czarną. Przedstawiona na zdjęciach realizacja mebli kuchennych została wykonana z frontów lakierowanych na wysoki połysk kolor biały, jest to kuchnia tzw bez uchwytowa, czyli mamy we frontach wykonane tzw frezy. Należy tutaj zauważyć, że takie rozwiązanie ( frontów frezowanych) są bardzo wygodne i funkcjonalne, wszelkie zabrudzenia z frontów lakierowanych bez uchwytów są bardzo łatwe do utrzymania czystości( brak zakamarków do umieszczania się zabrudzeń).

Jak widzimy na naszych zdjęciach są to meble kuchenne otwarte na salon oddzielony lakierowanym barkiem. W naszym projekcie mamy zabudowaną lodówkę a następnie piekarnik i mikrofala, które zostały umieszczone w słupku. Takie rozwiązania jak już Państwo wiedzą jest bardzo wygodne i funkcjonalne. Kolejna szafka to duża szafka narożna gdzie umiejscowiony jest czarny szklany zlew, który rewelacyjnie kontrastuje z białymi frontami kuchennymi. Następnie mamy zabudowaną zmywarkę 45 cm , mimo iż była planowana zmywarka 60 cm. Niestety pomyłka klientki przy zakupie sprzętu i niechęć sklepu AGD RTV na wymianę zmywarki. Aby nie tracić miejsca to wykonaliśmy małą szafkę, która wypełnia przestrzeń pomiędzy zmywarką a szafką narożną. Za zmywarka znajduje się następna szafka narożna a od niej zaczyna się półwyspa, która składa się z szafki z szufladami o szerokości 90 cm i szafki cargo 15 cm dwupoziomowej chromowej. Na naszej wyspie został zaprojektowana płyta indukcyjna a nad nią wisi dekoracyjny okap wyspowy. Korpusy i fronty w naszej nowoczesnej kuchni na wymiar są wykonane w kolorze białym, fronty tak jak wcześniej wspomnieliśmy są lakierowane na wysoki połysk z frezem zamiast uchwytu. Całość uzupełnia czarny blat kontrastując z białymi frontami, tworząc biało-czarne meble kuchenne. W realizacji nowoczesnych mebli kuchennych mamy dwie szafki wiszące, które mają po nad 80 cm wysokości. Pod szafkami znajdują si e dwa oczka oświetlenia LED włączane po przez czujnik ruchu. Aneks kuchenny jest oddzielony od salonu barkiem, który jest wykonany z grubych 5 cm elementów lakierowanych na wysoki połysk. Jak ukazują fotografie w galerii zdjęć barek jest również podświetlony od spodu oświetleniem ledowym ale tym razem są to taśmy LED, które rewelacyjnie wyglądają i dodają uroku naszej zabudowie kuchennej na wymiar.

Całość naszej realizacji jak widać na zdjęciach mebli kuchennych została zakończona ogólnym sukcesem i zadowoleniem naszych klientów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.