Meble kuchenne nowoczesne lakierowane na wysoki połysk z wyspą


Meble kuchenne lakieriwane, Meble kuchenne lakierowane łódź, Nowoczesna zabudowa kuchenna,

Meble kuchenne lakierowane na wysoki połysk

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację, meble kuchenne nowoczesne lakierowane na wysoki połysk z wyspą, która została wykonana w Łodzi. Jest to kolejna nowoczesna zabudowa w kolorystyce bieli i czerni. W naszej aranżacji mamy zaprojektowaną wysoką zabudowę, która składa się z trzech słupków o szerokości po 60 cm. W jednym znajduje się oczywiście lodówka do zabudowy w drugim mamy zabudowany piekarnik na wysokości torsu a w trzeci to tzw spiżarka, która podzielona jest na dwie części. W jednej części słupka( dolnej) znajdują się szuflady wewnętrzne ( trzy szuflady) a w drugiej mamy trzy półki. Nasza wysoka zabudowa została dodatkowo obudowana lakierowanymi elementami o szerokości ok 7 cm, co nadało całej zabudowie estetyki.

Druga część nowoczesnej zabudowy lakierowanej to niewielka zabudowa narożna, częściowo wychodząca na salon, zakończona wyspą a nad nią znajduje się barek. W naszej realizacji barek został wykonany z ciemnych elementów aby kontrastował do całej zabudowy kuchennej jak również aby nawiązywał swoją kolorystyką do mebli, które znajdują się w salonie. Na naszą nowoczesną zabudowę kuchenną składa się w sumie niewiele szafek, mamy tutaj zabudowaną zmywarkę o szerokości 60 cm, następnie mamy szafkę zlewozmywakową również o szerokości 60 cm, która została wyposażona w szufladę a w niej znajdują się segregator ( dwa pojemniki) na odpady. Kolejna szafka to szafka narożna ( tzw szafka narożna ślepa), w której znajduje się tzw kosz Le Mans. Jest to bardzo ciekawe i wygodne rozwiązanie do tego typu szafek narożnych( sam kosz można zobaczyć w galerii tej realizacji). Od szafki narożnej zaczyna się nasza wyspa, na którą składają się: szafka z szufladami o szerokości 90 cm i kosz kargo 15 cm. Jest to kosz chromowy dwupoziomowy, bardzo wygodny do przechowywania np przypraw, butelek z olejami albo np środków chemicznych do zmywarki.

Jak widzimy na załączonych zdjęciach, w zabudowie mamy tylko dwie szafki wiszące. Są to szafki wąskie ale dość szerokie ( po ok 85 cm) otwierane do góry, które zostały wykończone dwoma grubymi półkami wychodzącymi w stronę salonu.

Całość zabudowy otwartej na salon została uzupełniona ciemnymi dodatkami tzn mamy tutaj czarny blat roboczy, który sprawdza się rewelacyjnie w użytkowaniu ale również świetnie uzupełnia nowoczesne białe zabudowy. Kolejnym ciemnym akcentem w meblach kuchennych jest czarny lakobel, który został zamontowany na ścianę ( jest to szkło frezowane, stosowane ostatnio zamiast płytek naściennych).

Prezentowana realizacja została wykonana szybko i sprawnie dla zadowolenia naszego kolejnego klienta z Łodzi.

Zapraszamy serdecznie do galerii zdjęć.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.