Zabudowa garderoby wykonana na indywidualne zamówienie


Fronty przesuwne do garderoby

Przedstawiamy Państwu realizację zabudowy garderoby wykonanej na indywidualne zamówienie dla naszego klienta z Warszawy. Przedstawione pomieszczenie jest dość duże ale bardzo nietypowe, mianowicie znajdują się w nim uskoki ścian, są tam zamontowane różnego rodzaju skrzynki na instalację i przede wszystkim znajduje się ono pod ogromnym skosem, który dość nisko się kończy.

Nasz klient zdecydował się na jasny kolor zabudowy garderoby więc kolorystyka to płyta krono kolor JESION NATURALNY, fronty przesuwne w garderobie również są wykonane z tego materiału o usłojeniu pionowym.

Projekt garderoby możemy podzielić na 4 części, czyli każdą ścianę można tu traktować jak osobną część zabudowy. Po prawej stronie w garderobie mamy można powiedzieć jedną szafę, na którą składają się następujące elementy: przestrzeń z dwoma półkami i wieszakiem na długie ubrania a kolejne przestrzenie to dwa regały z półkami, które znajdują się już pod większym skosem. Część druga garderoby to ściana, do której dochodzi skos, ma ona wysokości ok 58 cm i na całej jest wysokości zrobiliśmy półki na rzadko używane rzeczy czy np na przechowywanie zimowych czy jesiennych butów. Prawa strona naszego projektu garderoby to przestrzeń z półką i dwoma drążkami na ubrania krótkie ( koszule, spodnie itp), kolejne przestrzenie to równomiernie rozmieszczone półki. Czwarta część garderoby na wymiar jest umiejscowiona na środku pomieszczenia przeznaczonego pod zabudowę. Są to w sumie cztery przestrzenie ( czyli po dwie po każdej stronie) mamy tam miejsce przede wszystkim na wieszaki, których brakowało w tej zabudowie garderoby. Ta część garderoby jest estetycznie przysłonięta dwoma frontami meblowymi przesuwnymi, natomiast na środkową płytę zostało naklejone lustro, które w garderobie każdej kobiecie jest bardzo potrzebne.

Aby nasza garderoba była do końca wykorzystana i była w 100% funkcjonalna to pod oknem obok całej zabudowy zostały zaprojektowane dwie komody z szufladami. Mają one 60 cm szerokości i ok 50 cm głębokości ( są wyjątkowo potrzebne do przechowywania np. Bieliznę , ręczników itp) natomiast po drugiej stronie pomieszczenia od garderoby do wejścia do pomieszczenia zostało nam ok 120 cm więc wykonaliśmy tam regał, który skład się z kolejnych szuflad a nad nimi są półki zamknięte tradycyjnym frontem w kolorze całej zabudowy.

Jak ukazuje nasza galeria zdjęć pomieszczenie przeznaczone na garderobę zostało maksymalnie wykorzystane w sposób funkcjonalny.

Cała realizacja trwała ok 4-ch tygodni i zakończyła się ogólnym zadowoleniem. Naszych zadowolonych klientów cały czas nam przybywa na terenie Warszawy, Łodzi ale również mniejszych miast ( Łowicz, Rawa Mazowiecka, Skierniewice czy Sochaczew)

zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z realizacji garderoby

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.