Realizacja szafy wnękowej w Żyrardowie


Szafa wnękowa

Dziś chcielibyśmy Państwu przedstawić jedną z naszych ostatnich realizacji szafy wnękowej w Żyrardowie. Projekt szafy wnękowej był wykonany pod indywidualne potrzeby naszego klienta. Ściana, którą mieliśmy do dyspozycji to 225 cm z czego 20 cm znajdowało się pod niewielkim uskokiem. Klient chciał maksymalnie wykorzystać każdy cm swojego pomieszczenia więc przestrzeń pod uskokiem wykorzystaliśmy na wąską szafkę otwieraną tradycyjnie, którą można przeznaczyć do przechowywania deski do prasowania, składanej suszarki czy np. rury od odkurzacza.

Właściwa szafa wnękowa na wymiar miała 205 cm szerokości i ok. 245 cm wysokości. Jest to szafa wnękowa z drzwiami przesuwnymi w profilach aluminiowych renomowanego producenta. Nasza szafa wnękowa posiada cały korpus własny tzn. wieniec dolny, boki (prawi i lewy) itd.  Szafa została podzielona na cztery części. W górnej części znajduje się duża półka pawlaczowa na rzadko używane rzeczy. W dwóch częściach jak widzimy na zdjęciach znajdują się szuflady, są to dwa słupki szuflad po 5 sztuk w każdym słupku. Szuflady to niezastąpiony element każdej szafy wnękowej z drzwiami przesuwnymi, można je wykorzystać do przechowywania przede wszystkim bielizny, drobnych przedmiotów jak również różnych dokumentów ( sposób wykorzystania jest uzależniony od potrzeb klienta). Szuflady w naszej realizacji są wykonane na systemie BLUM tzw. metabox. Nad słupkami z szufladami znajdują się wieszaki wysuwne do przodu. W pozostałych częściach znajdują się półki.

W naszej realizacji szafy wnękowej mamy przedstawione bardzo fajne fronty. Jest to połączenie białej płyty ze strukturą z efektownym czerwonym lacobelem. Fronty szafy przesuwnej na wymiar są podzielone na trzy elementy, dolna część frontu ma ok. 100 cm i jest to część z płyty białej, następnie mamy ok. 40 cm (żywego) czerwonego lacobelu i trzecia część również jest wykonana z białej płyty. Całość frontów w szafie wnękowej tworzy prosty ale bardzo fajny efekt.

Całość realizacji od podpisania umowy trwała nie dłużej niż 3 tygodnie i zakończyła się ogólnym zadowoleniem naszego klienta.

Nasze realizację szaf wnękowych jak również zabudowy garderoby mamy w takich miastach jak: Skierniewice, Łowicz, Żyrardów, Piaseczno jak również na terenie i w okolicach Warszawy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć  z realizacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.