Nowoczesne meble kuchenne na wymiar kolor wenge


Nowoczesna zabudowa wenge

Przedstawiamy Państwu jedną z ostatnich realizacji: nowoczesne meble kuchenne na wymiar kolor wenge wykonane w Warszawie. Kuchnia tutaj przedstawiona jest w sposób minimalistyczy ale bardzo estetyczny. Jak widzimy na naszych fotografiach mamy tytaj ukazaną kuchnie w kolorze wnge, jest to dość modny i bardzo fajnie funkcjonujący kolor w oststnich czasach. Nowoczesne meble kuchenne charakteryzują się prostotą w wyglądzie ale przede wszystkim funkcjonalizmem. Nasz projekt mebli kuchennych wykonaliśmy tak aby wygląd kuchni był estetyczy a kożystanie z tego mebla (kuchnie meble na wymiar) było wygodne. Mamy tutaj zabudowaną lodówkę, tuż za nią znajduje się szafka wysoka z zabudowanym piekarnikiem w słupku ( co jest bardzo wygodne i funkcjonalne) a następnie mamy tzw. Cud technologi firmy REJS cargo 30 cm wysokie. Jest to szafka 30 cm szeroka o wysokości 196 cm, w którą zostały wmontowane kosze cargo na całej wysokości szafki, kosze te wyjeźdzają w całości na zewnątrz ułatwiając kożystanie z tej wąskiej szafki. Przedstawiany opis zabudowy kuchennej zawier również w sobie wygodne i funkcjinalne szafki z szufladami o szerokości 90 cm, są to szuflady z tzw cichym domykiem o możliwości udźwigu do 50 kg. W zabudowie mamy również zabudowaną zmywarkę z zintegrowanym panelem sterowania, płytę indukcyjną i rewelacyjny zlew granitowy, kolorystyką dopasowany do blatu roboczego.

Ostatnie trendy pokazują, iż meble kuchenne nie muszą być wyposażone w bardzo dużą ilość szafek górnych, tak też w naszej zabudowie wykożystaliśmy tylko jedną ścianę i ją zabudowaliśmy szafkami górnymi o wysokości 72 cm. Jak już wcześniej wspomnieliśmy kolor wnge jest dość elastycznym kolorem, mianowicie można z nim połączyć bardzo dużo innych kolorów. W naszerj realizacji fronty meblowe, które są wykonane z płyty MDF oklejonej PCV, połączone są z kolorystyką beżową. W nowoczesnej zabudowie kuchni w kolorze wenge widzimy dodatki dobrane w stonowanym kolorze ( beżowy blaty 38mm, płytki naścienne duże i także w odcieniach beżu) co nadaje dość ciepły wygląd całej kuchni, natomiast dodatki chromu ( uchwyty, okap) nadają jej charakter nowoczesnej zabudowy kuchennej.

Montaż mebli kuchennych został wykonany w Warszawie, trwał jeden dzień ku zadowoleniu naszego i oczywiście naszego klienta.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć kuchni wenge.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.