Meble łazienkowe lakierowane wykonane na indywidualne zamówienie


Nowoczesna szafka umywalkowa

Przedstawiamy Państwu jedną z naszych ostatnich realizacji mebli łazienkowych lakierowanych. Jak pokazuje nasza galeria zdjęć mamy tutaj ukazane dwie szafki łazienkowe wykonane na indywidualne zamówienie dla naszych klientów z Warszawy. W szafkach łazienkowych mamy użyty front lakierowany na wysoki połysk + płyta korpusowa w odpowiednio dobranym kolorem do danego lakieru. Pierwsza realizacja zabudowy łazienki to szafka podwieszana pod wcześniej wykonany murek, który został obudowany płytką łazienkową. Nasza szafka lakierowana to dwie szuflady o całkowitych wymiarach wysokość 40 cm i o szerokości 112 cm. Jak ukazują zdjęcia zamieszczone poniżej wnętrze szuflad jest podzielone na trzy części dla łatwiejszego jej użytkowania. W tej wersji nowoczesna szafka łazienkowa jest koloru białego( front lakierowany na wysoki połysk), bardzo modnego w tym sezonie, wnętrze szafki również jest wykonane z białej płyty tworząc razem z szarymi płytkami naściennymi estetyczny widok.

Druga realizacja została wykonana również w Warszawie, tutaj mamy wykonaną szafkę umywalkową stojącą o wymiarach całkowitych 95 cm szerokości i wysokości 75 cm. Ta zabudowa łazienki również jest umiejscowiona pod wcześniej wykonanym murkiem, na którym jest zamontowana estetyczna umywalka. Szafka łazienkowa składa się z 4-ch szuflad, dwie szuflady są niskie przeznaczone na drobne rzeczy np kosmetyki, mydła, mleczka itp, natomiast dwie wysokie szuflady ( wysokość ok 45 cm) przeznaczone są do przechowywania środków czystości, proszki do prania i płynów do płukania. W przedstawionych meblach łazienkowych wykonanych na wymiar mamy zastosowany lakier w połysku ze wzornika RAL w odcieniach szarości, do tego lakieru dobraliśmy płytę korpusową metalik z wzornika KRONOPOL. Szafka umywalkowa wyposażona jest w prowadnic kulkowe i uchwyty relingowe w górnych szufladach a w dolnych mamy zastosowaną listwę ZOBAL.

Nasze meble na wymiar wykonujemy na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą galerią zdjęć z tych realizacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.