Ekskluzywna szafa wnękowa wykonana na zamówienie do miasta Łodzi


 

Szafa wnękowa

Przedstawiam rewelacyjnie wyglądającą szafę wnękową wykonaną na zamówienie. Została ona wykonana z profili aluminiowych połączonych z lakobelem białym, tworząc razem ekskluzywną szafę wnękową. Nasza realizacja została wykonana u klientów w Łodzi, postaramy się w sposób jasny i czytelny opisać wykonaną zabudowę wnęki. Materiał jaki został wykorzystany w szafie przesuwnej to płyta korpusowa KRONO kolor makassar, która ma fajnie przedstawiającą się strukturę i kolorystykę, natomiast fronty naszej szafy przesuwnej to profil aluminiowy firmy SENATOR połączony z białym lacobelem. Szkło lakobel we froncie przesuwnym zostało podzielone na trzy równe części tworząc prostą ale estetyczną całość.

Korpus naszej zabudowy w przedpokoju zostały wykonany w całości z płyty tzn , że szafa przesuwna posiada własne boki i podłogę. Taka zabudowa wygląda i funkcjonuje o wiele lepiej niż szafa wnękowa zamontowana na ” gołej” podłodze i bez boków własnych. Wnętrze szafy wnękowej podzielone jest na cztery części, mamy tam podwójne drążki na ubrania krótkie ( na drążek przeznaczone jest ok 105 cm), mamy drążek na długie suknie lub płaszcze. W kolejnej części mamy szereg półek dość szerokich i wygodnych do funkcjonowania, pod nimi znajdują się trzy szerokie szuflady do przechowywania np. Bielizny. W szufladach mamy zastosowany uchwyt ZOBAL , który znajduje się na całej szerokości frontu szuflady. W czwartej części szafy na wymiar znajdują się 2 półki na buty a nad nimi znajduje się drążek na ubrania średniej długości. W górnej części szafy przesuwnej znajduje się oczywiście duża i przestronna półka pawlaczowa, która może być przeznaczona na przechowywanie rzadziej używanych rzeczy.

Zabudowa wnęki jest dość prosta i minimalistyczna ale przez to efekt całej szafy jest rewelacyjny można nawet powiedzieć ekskluzywny.

Montaż zabudowy wnęki był sprawny i krótki ku zadowoleniu naszej klientki.

W naszej galerii znajdą Państwo zdjęcia z tej realizacji, które potwierdzą nasze słowa opisujące powyższą zabudowę.

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.