Nowoczesne meble kuchenne na wymiar


Przedmiotem naszego projektu mebli kuchennych jest mała kuchnia w bloku. Każdy doskonale wie, że wykonać zabudowę w dużej widnej kuchni jest bardzo łatwo. W dużym pomieszczeniu projektanci czy wykonawcy mebli kuchennych mają łatwiejsze zadanie do zrealizowania. Sytuacja całkiem inaczej przedstawia się kiedy mamy do czynienia z bardzo małym pomieszczeniu a dodatkowo wymagający klient zamierza w niej wykorzystać dosłownie każdy zakamarek i chce w swojej zabudowie wstawić wszystkie podstawowe sprzęty AGD( lodówka zabudowa, płyta+ piekarnik, zmywarka, zlew itp..). Dalej opiszemy realizację projektu oraz przedstawimy zdjęcia gotowej kuchni na końcu wpisu.

W naszym projekcie zostały wykorzystane fronty MDF w okleinie PCV kolor beż, korpusy zostały wykonane z płyty 1,8 mm Kronopol kolor orzech. Wszystkie okucia w szafkach to oczywiście Blum, szuflady to cichy domyk TANDENBOX, w zestawie zastosowano uchwyty firmy Gamet. Blat i listwy przy blatowe kolor pietra beżowa. Bardzo często do swoich realizacji polecamy zastosowanie listew przy blatowych, ponieważ wykańczają estetycznie blat ale również zabezpieczają go przed dostaniem się wody i innych ciekłych płynów, które w kuchni się użytkuje. Szafki kuchenne dolne zostały zrobione na standardową wysokość, natomiast aby wykorzystać pomieszczenie co do joty to szafki wiszące zostały wykonane pod sam sufit, dzięki temu mogliśmy w dolnych szafkach umiejscowić sprzęt AGD proponowany przez klienta a szafki górne były w całości do wykorzystania na potrzeby własne. Fronty górnych szafek to połączenie płyty MDF w okleinie z frontami szklanymi w ramce aluminiowej. W kuchni naszego klienta czekało na nas wiele wyzwanie nie dość, że była to mała kuchnia blokowa to było w niej bardzo dużo niespodzianek np. rury pionowe prawie w każdym rogu, trzy uskoki na ścianach to jeszcze w górnej części elektryczny podgrzewacz do wody.

Trzeba przyznać, że ta kuchnia wymagała bardzo dużo nakładu pracy ale efekt końcowy jest naprawdę rewelacyjny. Ważne jest to aby nasz klient była zadowolony a tutaj po raz kolejny się to nam udało.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji projektu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Projekty kuchni i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.