Nowoczesna kuchnia w bloku


Przedstawiamy Państwu kolejną realizację naszego projektu mebli kuchennych. Nasz klient wybrał fronty typu MDF mydełko kolor wiśnia Portofino. Nowoczesna kuchnia została wykonana w Warszawie w bloku. Jak już pisaliśmy w poprzednich artykułach zagospodarowanie małej kuchni w bloku nie jest łatwą sprawą, każda kuchnia powinna mieć zlew, kuchenkę, lodówkę i ostatnio klienci życzą sobie również zabudowę zmywarki a w małym pomieszczeniu nie jest to takie proste. Realizacja naszego projektu zawiera w sobie wszystkie powyżej wypisane sprzęty i udało się nam jeszcze funkcjonalnie wykorzystać pozostałą przestrzeń pomieszczenia. Mamy tutaj pokazaną zabudowę w kształcie litery L, gdzie na jednej stronie znajduje się zmywarka i zlew a na drugiej stronie umiejscowiona jest kuchenka do zabudowy i lodówka. Sprzęty AGD są tak rozmieszczone w naszej kuchni, że mamy jeszcze dość dużo blatów roboczych, co jest bardzo ważne dla każdej gospodyni. Meble kuchenne jak widać na dołączonych zdjęciach zawierają w sobie bardzo wygodny i funkcjonalny kosz cargo 15 cm, który można wykorzystać na rożne sposoby np. można tam przechowywać artykuły spożywcze( ocet, oliwę z oliwek …) albo np. środki chemiczne do zmywarki, które powinny znajdować się w oddzielnej szafce. Kuchnia zawiera w sobie również szafkę z tzw. małą suszarką na naczynia, która znajduje się w górnej szafce nad zlewem. Kuchnia wykonana jest na okuciach firmy Blum, szuflady tradycyjne tzw. meta boksy( jest to tani system okuć Blum, który również dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu). Górne szafki naszej zabudowy mają wysokość 72 cm. W projekcie kuchni wykorzystane są szafki górne otwierane tradycyjnie ( na prawo albo na lewo) jak również szafki otwierane do góry na podnośnikach gazowych. Szafki górne otwierane do góry składają się z dwóch frontów, jeden jest przeszklony ze szkłem mlecznym a drugi to front pełny. Po stronie kuchenki gazowej zaprojektowaliśmy podłużne szafki górne ponieważ bardzo nowocześnie wyglądają ale również wydłużają nam optycznie kuchnie, w tych szafkach zabudowaliśmy okap 60 cm pod szafkowy typu Slim. Aranżacje kuchni uzupełniają dodatkowe stalowe elementy: stalowy sprzęt AGD , delikatne satynowe uchwyty jak również aluminiowa listwa przy blatowa. Całość zabudowy tworzy bardzo fajną nowoczesną kuchnie.

Realizacja od momentu podpisania umowy trwała ok. 4 tygodni , która zakończona została profesjonalnym montażem i ogólnym zadowoleniem klienta.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć małej kuchni w bloku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Projekty kuchni i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.