Meble kuchenne, nowoczesna kuchnia


Dziś chcemy Państwu pokazać nowoczesną zabudowę wykonaną pod indywidualne zamówienie klienta z Warszawy. Jest to kuchnia otwarta na salon. Kuchnia jest dość duża ale nasz klient ceni sobie proste formy. W meblach kuchennych na wymiar wykorzystaliśmy ok. 3m ściany, w której umieściliśmy wszystkie niezbędne elementy każdej funkcjonalnej kuchni. Kuchnia została wykonana z płyty MDF foliowanej, blat z gr 3.8 laminowany. Zabudowa zawiera bardzo funkcjonalnie umiejscowiony piekarnik, który dzięki temu, że znajduje się wyżej umożliwia wygodniejsze korzystanie z niego. Piekarnik zabudowany w słupku jest nie tylko wygodny ale również bezpieczny ( uniemożliwia małym dzieciom otwarcie drzwiczek piekarnika itp..). Zestaw mebli zawiera dużą 5-o palnikową płytę gazową idealną na większe gotowanie, która jest wmontowana na szerokich ( 90 cm) szufladach system z cichym do mykiem firmy Blum ( tandenbox). Górne szafki mają wysokość 72 cm, są to symetrycznie rozwieszone szafki o szerokości 90 cm a między nimi wisi nowoczesny okap kominowy. W szafkach wiszących wykorzystaliśmy front meblowy z płyty MDF foliowanej i ramki aluminiowe ze szkłem mlecznym. Cała zabudowa od podłogi do górnej krawędzi ma 214 cm, meble są zmontowane na cokole 15 cm co podwyższa nam wysokość blatów ( ma to bardzo istotne znaczenie kiedy użytkownicy danej zabudowy kuchennej są wysocy). Nowoczesne meble kuchenne jak widać na zdjęciach charakteryzują się całkowitą minimalizacją, zawierają tylko to co jest niezbędne do wygodnego funkcjonowania. Całość zabudowy oddzielona jest od salonu niewielkim blatem, który jest tzw barkiem. Blat ten jest przymontowany powyżej blatu roboczego i częściowo zasłania nam samą kuchnie. Barek wykonany jest z blatu gr 5.6 mm oklejony obustronnie laminatem kolor beżowy, krawędzie blatu są wykończone doklejką mineralną. Projekt kuchni był zrealizowany w 5 tygodni, montaż wykonywany przez naszą fachową ekipę trwał 2 dni robocze łącznie z podłączeniem sprzętu AGD.

Wszystkie te czynniki wpłynął na to , że znowu udało nam się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, ponieważ bardzo ważne jest w naszej pracy to aby nasz klient był zadowolony.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z naszej realizacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Projekty kuchni i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.