Szafy wnękowe, szafy na indywidualny wymiar


W naszej ofercie znajdują się nie tylko meble kuchenne ale również szafy wnękowe, szafy na wymiar jak również meble do przedpokoi. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Państwu kolejne meble na wymiar wykonane przez naszą firmę. W każdym domu czy mieszkaniu nie ma nic bardziej funkcjonalnego niż szafy wnękowe. Od kilku lat preferuje się zabudowy szaf pod indywidualny wymiar z drzwiami przesuwnymi. Są to meble, które można bez większego problemu wszędzie wmontować, może to być zabudowa wnęk, szafa wnękowa w sypialni, szafy pod skosami, i przede wszystkim szafy wnękowe w przedpokoju. W naszym artykule chcemy pokazać Państwu estetyczną i funkcjonalną zabudowę przedpokoju z wykorzystaniem szaf wnękowych.

Naszą ścianę, którą mieliśmy do dyspozycji podzieliliśmy na dwie części. Pierwsza część to typowa szafa wnękowa, w której mamy półkę pawlaczowi, drążek na palta, kurtki czy marynarki. Po prawej stronie są umiejscowione kosze skośne metalowe na buty, kapcie i szuflady  na przybory do czyszczenia obuwia i inne potrzebne w przedpokoju rzeczy. Nad koszami znajduje się drugi drążek na palta krótkie, które zajmują mniej niż 100 cm( wysokości).  Szafa wnękowa na wymiar została wykonana z profili aluminowych  w kolorze olcha, wypełnienie frontu to lustro a kolor korpusu szafy wnękowej to również olcha. W swojej ofercie mamy do wyboru kilka kolorów luster np. srebrne, białe, beżowe itp. do przedpokoju  naszego klienta zastosowaliśmy kolor  lustra  beż, zrobiliśmy tak ponieważ po pierwsze każde lustro powiększa optycznie pomieszczenie a kolor beżowy nadaje miłą ciepłą poświatę. Druga część zabudowy przedpokoju to wieszak w kształcie trójkąta. Zabudowa również została wykonana pod sam sufitu w kolorze olchy. Mamy na niej dwie półki, górna półka jest to półka bardziej dekoracyjna a dolną półkę można wykorzystać różnorodnie np. do postawienia nesesera, toby, albo można tam usiąść i założyć buty. W środkowej części naszego mebla na wymiar znajdują się podręczne wieszaki ( trójramienne).

Po przeciwnej stronie naszej szafy wnękowej znajdują się różnego rodzaju liczniki i przewody elektryczne. Nasz klient do końca nie wiedział jak zamaskować mało efektowne elementy w swoim przedpokoju, nasz projektant zaproponował zamontowanie tam drzwi przejściowych w kolorze olcha z estetycznymi opaskami w koło ścian, sufitu i na podłodze, co dla postronnych osób wygląda jak mała szafa wnękowa a w rzeczywistości są tam ukryte liczniki. Całość zabudowy mebli na wymiar jest dopasowana kolorystycznie do drzwi wejściowych naszego klienta, tworząc estetyczną całość.

Cała realizacja naszego projektu trwała nie dłużej niż 3 tygodnie od podpisania umowy  z naszym klientem. Montaż szafy wnękowej i nietypowej zabudowy został wykonany w jeden dzień ku zadowoleniu naszego klienta. Szafa wnękowa została zamontowana w Skierniewicach ale działamy również na terenie Łodzi, Warszawy i okolicznych miejscowościach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć szaf wnękowej.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.