Szafa wnękowa z drzwiami przesuwnymi oraz zabudowa RTV wykonana na wymiar


Przedstawiam Państwu ostatnią naszą realizację zabudowy szafy wnękowej wykonanej pod indywidualne zamówienie. Nasz projekt zabudowy wnęki został wykonany w Sochaczewie. Materiał, który został użyty w zamówieniu to płyta meblowa 18 mm kolor klon biały. Całość realizacji zabudowy to szafa z drzwiami przesuwnymi narożna i zabudowa RTV. Lewa strona naszej zabudowy na wymiar jest zaprojektowana z drzwiami przesuwnymi na prowadnicach renomowanej firmy na naszym rynku natomiast prawa strona to szafa z drzwiami, które otwierają się w sposób tradycyjny. Sposób zabudowy tej realizacji uwarunkowany jest jej niewielkimi wymiarami( lewa strona 140 cm a prawa zaledwie 100 cm). Nasz klient chciał mieć prostą, estetyczną i funkcjonalną zabudowę swojego pomieszczenia, dlatego zaproponowaliśmy widoczną w naszej galerii zabudowę szaf wnękowych z drzwiami przesuwnymi. Po lewej stronie szafy narożnej mamy tradycyjną półkę pawlaczową pod nią jest zamontowany drążek na długie palta i płaszcze 40 cm od podłogi szafy jest kolejna półka na przechowywanie obuwa. W drugiej części tej szafy znajduje się drążek na ubrania krótkie a resztę przestrzeni wypełniają 3 półki. Z prawej strony naszej zabudowy znajdują się półki od góry do dołu w głębokości ok. 40 cm. szafa wnękowa wykonana jest od podłogi pod sam sufit aby nie tracić nawet cm na całej zabudowie.

Dla naszego klienta wykonaliśmy również zabudowę RTV, jest to tradycyjna szafka z szufladami ( 3 sztuki, są to szuflady na systemie BLUM w tradycyjnej głębokości).  Nad szufladami znajduje się niewielka przestrzeń ok. 14 cm na sprzęt DVD itp. cala zabudowa RTV zakryta jest blatem w kolorze całej szafki a od niego odchodzi noga meblowa do samej podłogi, co estetycznie wykańcza nam nowoczesną zabudowę. W górnej części znajdują się dwie wąskie na 40 cm szafki otwierane do góry na systemie z cichym domykiem AVENTOS firmy BLUM. Szafki górne również zostały wykonane z płyty klon biały. Wszystkie elementy zostały wykonane z jednego koloru, ponieważ w tak niewielkim pomieszczeniu zbyt duża ilość różnych barw  wyglądałaby mało estetycznie.

Całość realizacji była wykonana w terminie ok. 3-4 tyg od podpisania umowy, montaż zabudowy szaf wnękowych trwał ok. 6 godzin ku wielkiemu zadowoleniu naszego kolejnego klienta z Sochaczewa.

Działamy na dość dużym terenie tzn. województwo mazowieckie, łódzkie jak również inne okolice np. Skierniewice, Łowicz, Sochaczew, Brzeziny.

Zapraszamy do obejrzenia  zdjęć z realizacji szaf wnękowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.