Szafa wnękowa wykonanana na wymiar


Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z jedną z ostatnich naszych realizacji szafy wnękowej, która została wykonana w Warszawie. Jak widać na załączonych zdjęciach, zabudowana została wnęka o wymiarach ok 188 szerokości i wysokości ponad 270 cm. Jest to szafa wnękowa wykonana w pokoju dziecięcym a co za tym idzie została ona podzielona na dwie równe części. Każda z części ma po ok 94 cm a w nich znajdują się drążki do powieszenia ubrań, po dwie półki pawnaczowe w każdej z części. Oprucz tego znajduje się w każdej z części mnustwo niewielkich półek ( po ok 30 cm szerokości), które są idealne na ciuszki dziecięce. W każdej dobrej szafie powinny znajdować się szuflady, które są bardzo wygodne i funkcjonalne ( do przechowywania bielizny i innych drobnych rzeczy) nasza szafa również posiada takie szuflady (wysokie z cichym domykiem), po 4 w każdej z części. Nasz projekt szafy wnękowej został wykonany w taki sposób aby maksymalnie wykorzystać całą powierzchnię ściany.

Szafa pod wymiar została wykonana z białej płyty korpusowej, która jest w swoim wyglądzie jest bardzo prosta ale również elegancka. Fronty szafy wnękowej z drzwiami przesuwnymi zostały wykonane z białej płyty, którą połączyliśmi z bardzo fajnym i nowoczesnym szarym lacobelem tworząc razem lekką nowoczesną zabudowę wnęki. Szafa została wykonana jak inne nasze szafy wnękowe z profila aluminiowego,( kolor stal naturalna), który rewelacyjnie sprawdza się w funkcjonowaniu i estetycznie zgrywa się z zastosowanym w wypełnieniu frontu szarym lacobelem. Fronty szafy pod wymiar są wyposażone w szczotki przeciwkurzowe i paski buforowe, ktore wyciszają domykanie się drzwi przesuwnych.

Montaż zabudowy wnęki trwał kilka godzin, który zakończył się obopulnym zadowoleniem.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej realizacji szafy wnękowej wykonanej w Warszawie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.