Świat kuchni, meble kuchenne projekty


Zaprojektowanie mebli kuchennych w gruncie rzeczy nie jest tak proste jak na pierwszy rzut oka się wydaje. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży mebli kuchennych na wymiar a co za tym idzie również wykonywaniem projektów kuchni. Pracujemy na profesjonalnym oprogramowaniu, dzięki czemu nasi klienci mają szersze spojrzenie na swoją przyszłą zabudowę kuchenną.

Każdy nasz projekt kuchni jest dopracowany pod każdym względem ( mowa tutaj o stronie estetycznej zabudowy kuchennej ale również o dopracowaniu projektu pod względem funkcjonalności). Projektujemy kuchnie od wielu lat dzięki czemu nabyliśmy już na tym polu wielkie doświadczenie. Nasi doradcy znajdą pomysł na każdą kuchnie, może to być : projekt kuchni w bloku, projekt kuchni z wyspą, projekt kuchni otwartej na salon, projekty kuchni dużych jak również tych małych.

Projektowanie mebla, jakim są meble kuchenne jest dość skomplikowanym procesem. Składa się na to wiele różnych czynników, po pierwsze poznanie indywidualnych potrzeb klientów, wybranie określonego materiału z jakiego dana kuchnia ma być wykonana, projektowanie kuchni uzależnione jest również od przyłączy( woda, gaz, elektryka),  jakie funkcjonują w danym pomieszczeniu aby sprzęt AGD był umiejscowiony w odpowiednich miejscach. Te czynniki i szereg jeszcze innych niuansów technicznych pozwalają nam zaprojektować dany mebel i pokazać naszym klientom profesjonalne wizualizację.

Dziś chcielibyśmy Państwu zaprezentować kilka projektów mebli kuchennych wykonanych przez naszą firmę. Są to projekty kuchni wykonane dla naszych klientów z Łodzi, Warszawy jak również z okolic tych miejscowości.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.