Odważna czerwono waniliowa zabudowa kuchenne na wysoki połysk


realizacja zabudowy kuchennej lakierowanej Warszawa, galeria zdjęć,  kuchnia biało czerwona,

Meble kuchenne lakierowane czerwone

Przedstawiamy Państwu odważną zabudowę kuchenną z wykorzystaniem frontów w kolorze czerwonym połączonym z waniliom w wysokim połysku, która została zrealizowana na indywidualne zamówienie w Warszawie. Mamy tutaj mała zabudowę kuchenną w typowym blokowym budownictwie, która prezentuje się nam bardzo nowocześnie ale również jest funkcjonalna i estetyczna. Projekt mebli kuchennych lakierowanych zaczynamy od wysokiego słupka ( komina) gdzie mamy zabudowany piekarnik. Tak zabudowany piekarnik umożliwia nam łatwiejsze i wygodniejsze korzystanie z niego. Jest również bezpieczny, gdy w domu są np małe dzieci (jest mniejsza możliwość aby zrobiły sobie przy nim krzywdę). Następnie mamy szafeczki z szufladami są to dwie szafki o szerokości 60 cm ( mamy w każdej szafce po dwie szuflady wysokie i po jednej niskiej na sztućce i inny drobny asortyment kuchenny). Kolejną szafeczką jest szafka o szerokości 40 cm a za nią znajduje się szafeczka narożna tzw ślepa z jednym frontem o szerokości 45 cm. W tej szafce, która jest w sumie dość mało wygodna do użytkowania umiejscowiliśmy zlew a zaraz za nim znajduje się zmywarka do zabudowy z zintegrowanym panelem sterowania. Całość zabudowy dolnej jest zakończona prostą szafką o szerokości 40 cm. Górne szafeczki kuchenne są wykonana na wysokość ok 72 cm wysokości. Korpusy nowoczesnych mebli kuchennych są wykonane z płyty waniliowej, które świetnie komponują się z czerwonymi frontami lakierowanymi, natomiast górne fronty lakierowane zostały wykonane również w kolorze wanilii co razem tworzy nowoczesną odważną czerwoną zabudowę kuchenną. Ostatnimi czasy, klienci kupują meble białe lakierowane połączone z innymi kolorami. Zdaniem naszego klienta połączenie czerwieni z bielą była by zbyt ,, zimna, sterylna” dlatego dobraliśmy do naszej zabudowy kuchennej drugi kolor, który przełamuje całość aranżacji, delikatną wanilię.

Do naszej czerwonek kuchni dodaliśmy czarny blat kuchenny Arabeska czarna, który jest czarny i ma motywy kwiatów. Dodatkowymi elementami wykończenia nowoczesnej czerwonej zabudowy kuchennej są elementy metalu tzn metalowe dość masywne uchwyty, chromowy piekarnik jak również okap i zlew z baterią. Jak widać w naszej galerii zdjęć całość nowoczesnej czerwonej zabudowy prezentuje się dość minimalistycznie ale bardzo odważnie.

Całość realizacji zabudowy kuchennej lakierowanej czerwonej trwała nie dłużej niż pięć tygodni od podpisania umowy i zakończyła się pełnym sukcesem i zadowoleniem naszego klienta.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji czerwonej kuchni.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.