Nowoczesne meble kuchenne w połysku wykonane w Rawie Mazowieckiej


Przedstawiam Państwu jedną z ostatnich naszych realizacji wykonanej w Rawie Mazowieckiej. Są to nowoczesne meble kuchenne na wymiar z frontem na wysoki połysk. Jak pokazują nasze zdjęcia w poniższej galerii zdjęć jest to nowoczesna zabudowa kuchenna z wykorzystaniem najnowocześniejszych trendy jakie panują na naszym rynku. Meble kuchenne mają fronty wykonane z płyty MDF foliowane na wysoki połysk w kolorze wanilii.

 Jest to dość prosta ale subtelna zabudowa wykonana w kształcie litery L, gdzie na mniejszej ścianie znajduje się płyta gazowa z piekarnikiem elektrycznym do zabudowy a dłuższa ściana jest zabudowana szafkami (szafki tradycyjnie otwierane i szafki z szufladami z cichym domykiem firmy BLUM). Korpusy w naszej kuchni wykonane są z płyty meblowej w kolorze wenge, co efektownie kontrastuje z jasnymi frontami. Szafki dolne wykonaliśmy na tradycyjną wysokość 86 cm z blatem a szafki górne mają 72 cm wysokości. Projekt kuchni został wykończony bardzo ładnym i estetycznym białym blatem w lekkim połysku. Należy również zauważyć, że w projekcie mebli na wymiar zamiast płytek naściennych został zastosowany panel meblowy w kolorze korpusów.

Nasze nowoczesne meble kuchenne zostały wyposarzone w najnowocześniejsze systemy okuć, tzn wszystkie zawiasy są z cichym domykiem firmy BLUM, system otwierania szafki GO-90/72 to również BLUM tzw AVENTOS podwójny i jak już wcześniej pisaliśmy szuflady to również BLUM z cichym domykiem. Meble kuchenne lakierowane wyposażone są również w systemy Cargo, które są bardzo wygodne i funkcjonalne. Zwróćmy również uwagę, że w naszej nowoczesnej zabudowy nie ma tradycyjnych uchwytów. W tym projekcie została zastosowana listwa ZOBAL w kolorze stal szczotkowana, która nadaje nam minimalistyczny wygląd całej zabudowy.

 

Cała realizacja od momentu podpisania umowy trwała ok 4 tyg ku wielkiemu zadowoleniu naszej klientki.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej realizacji mebli kuchennych na wymiar wykonanej w Rawie Mazowieckiej, która obrazuje nam całość estetycznej i funkcjonalnej nowoczesnej zabudowy mebli.

 

 

 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.