Nowoczesne meble kuchenne lakierowane w kolorze czerwonym.


Nowoczesne meble kuchenne lakierowane w kolorze czerwonym

Przedstawiamy serdecznie kolejną naszą realizację mebli kuchennych na wymiar, które zostały wykonane u naszego klienta w Skierniewicach. Mamy tutaj odrobinę inną opcję mebli niż obecnie są na topie, ponieważ nasza klientka dobrała do swojego wnętrza fronty lakierowane w soczyście czerwonym odcieniu.  Nasz projekt to zabudowa mebli kuchennych w kształcie litery C z niewielkim barko-stolikiem.

Szafki górne mają tradycyjną wysokość i wszystkie otwierane są na prawą bądź lewą stronę. Szafki dolne i blat znajdują się na wysokości 91 cm, która jest wygodna i funkcjonalna dla osób wysokich. W kuchni znajdują się szafki różnego rodzaju, mamy tutaj szafki z szufladami, które ostatnio cieszą się sporym zainteresowaniem, szafki narożne tradycyjne, jak również szafkę narożną z wyposażeniem dodatkowym tzw koszem megiciem. Wszelkie sprzęty (prócz lodówki) są do zabudowy tzn. Zlew, płyta, piekarnik, zmywarka jak również okap. Wszystkie akcesoria, które są zawarte w meblach kuchennych,są renomowanej firmy Blum tzn szuflady, zawiasy. Kuchnia jest wyposażona w dodatkowe oświetlenie pod szafkowe typu taśma LED, o kolorze neutralnym. Jest ona we frezowana w dolny wieniec korpusu górnego, dzięki czemu mamy względnie gładką płaszczyznę do utrzymania w czystości. Kolorystyka, która jest zachowana w zabudowie kuchennej jest dość intensywna dzięki krwistej czerwieni ale jest ona delikatnie złagodzona dodatkami w kolorze szarym, które nadają zabudowie kuchennej estetyki. 

Serdecznie polecamy naszą kolejną realizacje i zapraszamy do galerii zdjęć.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.