Nowoczesne aranżację mebli kuchennych lakierowanych na wysoki połysk


białe kuchnie zdjęcia, aranżacje kuchni galeria warszawa, aranżacje kuchni

Ekskluzywne kuchnie

Przedstawiamy jedną z ostatnich realizacji nowoczesnych mebli kuchennych lakierowanych na wysoki połysk w kolorze szarym wykonanych pod indywidualny projekt aranżacji w Warszawie. Przedstawiona aranżacja jest jedną z nowocześniejszych realizacji wykonanych przez naszą firmę KAMA- MEBLE. Mamy tutaj zaprezentowane ostatnie nowości technologiczne jakie można wykorzystać w zabudowie mebli kuchennych pod indywidualne zamówienie. Nasz projekt to jak najbardziej minimalistyczna zabudowa jednej ściany o długości ok 4 m, na której zostały umiejscowione wszystkie niezbędne sprzęty AGD, które powinny znajdować się w zabudowie kuchni na wymiar. Mamy tutaj zabudowaną płytę indukcyjną pod którą w niedługiej przyszłości znajdzie się piekarnik kompaktowy, dalej mamy szafkę zlewozmywakową z szufladą, w której znajduje się segregator na odpady. Kolejnym elementem naszej aranżacji nowoczesnej kuchni jest zmywarka o szerokości 60 cm, która naszym osobistym zdaniem jest o wiele wygodniejsza w funkcjonowaniu od zmywarki o szerokości 45 cm. Większości szafek w tej ekskluzywnej kuchni to szuflady wewnętrzne, które można zobaczyć na fotkach w galerii zdjęć zamieszczonych poniżej artykułu. W tzw eurokuchni szafki górne składają się z dwóch elementów. Pod samym sufitem mamy umiejscowione szafki z frontem lakierowanym na wysoki połysk w kolorze jasnej szarości, są to szafki górne otwierane w sposób tradycyjny czyli na prawo bądź na lewo. Pod nimi znajdują się szafki wąskie a szerokie, które optycznie powiększają nam całą zabudowę mebli kuchennych. W tych szafkach mamy zastosowane jako fronty czarne grube szkło ANTRACYT. Górne szafki ze szkłem są otwierane na systemie AVENTOS i coś co jest bardzo ważne dla tych frontów to to, że szkło nie jest wmontowane w ramki aluminiowe tylko bezpośrednio przy montowane do specjalnych zawiasów.

Wszystkie widoczne elementy nowoczesnej kuchni na wymiar są wykonane z elementów lakierowanych na wysoki połysk w kolorze szarym prócz spodu szafek górnych, gdzie zastosowaliśmy element lakierowany na wysoki połysk w kolorze czarnym, który rewelacyjnie kontrastuje nam z resztą mebli kuchennych jak również z szarym szkłem na ścianie. W tym czarnym elemencie jest również wmontowane oświetlenie pod szafkowe typu : taśmy led, które zapalają się na tzw czujnik ruchu. Może na chwilkę zatrzymamy się przy tym dość małym elemencie zabudowy na indywidualne zamówienie, ponieważ w ostatnich artykułach poświęciliśmy temu elementowi niewiele uwagi a w zupełności na nią zasługuje.

Mianowicie taki niewielki element jak czujnik ruch, który stosujemy jako włącznik do oświetlenia rewelacyjnie sprawdza się w meblach kuchennych kiedy np pracujemy w kuchni. Często przy gotowaniu nasze ręce są albo mokre albo zabrudzone np. Panierką, mąką itp w takich sytuacjach kiedy chcemy zapalić światło nie musimy wycierać rąk tylko wystarczy delikatnie machnąć pod czujnikiem ruchu i światło nam się zapala. Jest to niby dość błaha sprawa ale przy normalnym funkcjonowaniu w kuchni sprawdza się rewelacyjnie ( dzięki niemu unikamy zbędnego wycierania rąk czy dodatkowego mycia szafeczek).

W prezentowanej nowoczesnej zabudowie kuchennej został użyty blat kuchenny w kolorze aluminium. Nasza nowoczesna aranżacja ma zastosowane fronty lakierowane bez uchwytowe typu,, IKEA”, które są dość funkcjonalne i mało widoczne.

Całość prezentowanej realizacji od podpisania umowy do chwili montażu trwała ok 8-tyg a efekt końcowy mogą Państwo zobaczyć w galerii zdjęć

Zapraszamy do galerii z realizacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.