Meble kuchenne wykonane na wymiar


kuchnia meble kuchenne Sochaczew, , kuchnie narożnikowe, kuchnie foto

kuchnie meble nowoczesne

Przedstawiamy Państwu kolejną naszą realizację mebli kuchennych, która była zrealizowana w mieście Skierniewice. Zabudowa mebli została sprzedana tzw kuchnie online tz. Wszelkie wstępne ustalenia odbywały się drogą mailową. Do realizacji naszego zlecenia wykorzystaliśmy płytę korpusową kolor orzech ciemny producenta KRONO i fronty meblowe płyta MDF foliowana kolor wiśnia malaga połączona z frontami w kolorze wanilia mat. Jak ukazuje nasza galeria zdjęć z tej realizacji kuchnia jest otwarta na salon, jest to pomieszczenie bardzo duże i przestrzenne. W naszym projekcie zabudowy mebli kuchennych na wymiar  zaproponowaliśmy lodówkę do zabudowy i piekarnik umiejscowiony w tzw. Słupku. Takie rozwiązanie zabudowy piekarnika jest bardzo wygodne i funkcjonalne, ponieważ nie musimy schylać się do urządzenia aby sprawdzić na jakim etapie jest pieczenie i wszystkie czynności przy piekarniku możemy wykonywać w pozycji wyprostowanej. W zabudowie mebli  została wbudowana zmywarka 60 cm z zintegrowanym panelem sterowania. Nowoczesna i funkcjonalna kuchnia według ostatnich trendów powinna być wyposażona w dużą płytę ( gazową lub indukcyjną) jak również duży okap kuchenny, który będzie estetycznie wyglądał ale również będzie spełniał swoje podstawowe normy( tzn będzie miał odpowiednią moc wyciągu do danego pomieszczenia). W opisywanym projekcie zastosowaliśmy płytę gazową 5-o palnikową, która idealnie sprawdza się w użytkowaniu jak również okap kuchenny 90 cm o dość prostej budowie zewnętrznej. Nasze meble nowoczesne wyposażone są w szuflady z cichym do mykiem, są to szuflady o szerokości 90 cm i znajdują się pod płytą kuchenną a drugi taki kpl znajduje się po stronie lodówki i piekarnika do zabudowy.  Naszym zdaniem każda kuchnia powinna zawierać w swoim wyposażeniu szafki z szufladkami a im są szersze tym są bardziej funkcjonalne. Taką szafkę kuchenną można wykorzystać do przechowywania np. artykułów spożywczych( mąka, cukier, kasze itp.) ale również do przechowywania garnków, patelni i innych naczyń kuchennych. W zestawie mebli kuchennych mamy zastosowane dwie szafki narożnikowe, cargo 15 cm, które jest widoczne na zdjęciach jak również cargo 30 cm i kilka tradycyjnych szafek kuchennych. Górne szafki kuchenne są wykonane na wysokość 72 cm, po jednej stronie są to szafki otwierane do góry na systemie AVENTOS producenta BLUM a po drugiej stronie mamy szafki otwierane w tradycyjny sposób. We wszystkich szafkach mamy zastosowane okucia BLUM z cichym do mykiem. Całość aranżacji uzupełnia duży okrągły stół wykonany z tego samego materiału co blat kuchenny i dwie dekoracyjne grube półki zamontowane nad stołem tworząc razem ciepły i estetyczny wystrój wnętrza.

Całość realizacji od podpisania umowy trwała ok. 6 tyg przy czym montaż mebli kuchennych trwał ok. 2 dni. Nasze realizację mamy już w takich miastach jak: Skierniewice, Żyrardów, Łowicz jak również w okolicach tych miast.

Zapraszamy do galeria meble kuchenne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.