Meble kuchenne wykonane na wymiar lakierowane na wysoki połysk


Przedstawiamy realizację mebli kuchennych wykonanych na wymiar u naszego klienta w Sochaczewie, jest to biało czarna kuchnia lakierowana na wysoki połysk. W ostatnich miesiącach bardzo modne stały się meble kuchenne zaprojektowane z szafkami górnymi pod sam sufit, tutaj właśnie możemy zobaczyć jak wygląda mała kuchnia z salonem w wysokiej zabudowie. Bardzo często mamy do zaprojektowania pomieszczenie kuchenne o dość niewielkich wymiarach a nasi klienci chcieliby w swojej kuchni umiejscowić wszystkie niezbędne sprzęty AGD i mieć jeszcze kilka funkcjonalnych szafek.Taką też sytuację mamy w przedstawianej realizacji, gdzie pomieszczenie kuchenne jest dość małe a mamy sporo sprzętu AGD do umiejscowienia. W takich sytuacjach bardzo często proponujemy naszym klientom zabudowę mebli kuchennych pod sam sufit aby tymi wysokimi szafkami zwiększyć funkcjonalność małej kuchni w bloku. W tym pomieszczeniu mamy dodatkową przeszkodę tzn. Nie dość, że pomieszczenie jest małe ( wąskie) to jeszcze w prawym rogu pomieszczenia znajduje się duży uskok na ścianie, gdzie umiejscowiony jest pion kominowy.

Jak widzimy w galerii zdjęć mamy tutaj piekarnik i płytę w zabudowie nad nimi znajduje się okap pod szafkowy, który został podłączony do kratki wentylacyjnej dzięki czemu zwiększył swoją moc wyciągu. Po prawej stronie zabudowy kuchennej lakierowanej mamy umiejscowiony zlew, który jest wbudowany w blat kamienny a za szafką zlewozmywakową umiejscowiona jest zmywarka z zamkniętym panelem sterowania o szerokości 60 cm. Dalej za zmywarką umiejscowiliśmy dużą lodówkę dwudrzwiową w czarnym kolorze, która rewelacyjnie kontrastuje z resztą mebli. Jak widać na zdjęciach nasza mała kuchnia w bloku w dolnych szafkach ma w większości umiejscowiony sprzęt AGD a jest tam niewiele szafek do przechowywania np. Artykułów spożywczych czy innych naczyń kuchennych, to nas zainspirowało do wykonania górnych szafek do samego sufitu. Jednak całościowy wymiar górnych szafek był bardzo duży i nasze meble kuchenne stały się bardzo ciężki i wyglądały mało estetycznie, dlatego też podzieliliśmy górne szafki na dwie części, które zostały wykonane w dwóch kolorach. Dzięki oddzieleniu zabudowy górnej dwoma kolorami nasza zabudowa wygląda lżej i delikatniej. Korpusy w naszej zabudowie zostały wykonane z waniliowej płyty korpusowej 18 mm, fronty kuchenne to lakier na wysoki połysk również w jasnej kolorystyce a dolne fronty górnej zabudowy zostały wykonane w czarnym lakierze na wysoki połysk, które świetnie pasują do czarnego sprzętu AGD, który został wmontowany w meble kuchenne.

Prosimy również zwrócić uwagę na kończące wykończenie mebli kuchennych na wymiar, mówimy tutaj o czarnym blacie kamiennym, jak również o modnej w ostatnich miesiącach grafice na szkle, która jest montowana na ścianie pomiędzy szafką dolną a górną. Grafika to bardzo fajna sprawa, świetnie prezentuje się w zabudowach kuchennych ale przede wszystkim jest bardzo fajny do utrzymania czystości ( brak fug i tym podobnych elementów znacznie ułatwia klientom utrzymanie czystości w kuchniach).

Jak widzimy na załączonych fotografiach mała kuchnia w bloku w końcowym efekcie wygląda bardzo nowocześnie i modnie. Całość realizacji w Sochaczewie została wykonana bardzo szybko i estetycznie ku zadowoleniu naszych klientów.

Nasze realizację mamy również w innych miastach woj. łódzkiego jak również mazowieckiego.

Zapraszamy do galerii zdjęć z realizacji.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.