Meble kuchenne nowoczesne na wymiar fornirowane


 

DSC_0665Przedstawiamy Państwu nowoczesne meble kuchenne na wymiar tym razem z frontami fornirowanymi w kolorze dąb naturalny. Meble kuchenne zostały wykonane w Warszawie. Jak widać na przedstawionych zdjęciach w galerii mamy tutaj nowoczesną kuchnie na wymiar otwartą na salon. Nasz projekt to z jednej strony wysoka zabudowa tzn szafa do zabudowy lodówki następnie słupek z piekarnikiem i mikrofalą, następnie mamy szafkę o szerokości 30 cm z koszem cargo maxi a kończącą szafką wysoką jest super funkcjonalna i nowoczesna szafka z roletą. Meble pod oknem mamy wykonane na wysokość 91 cm z blatem, jest to w sumie najwygodniejsza wysokość do funkcjonowania przy blacie kuchennym. Zabudowa pod oknem składa się szafki zlewozmywakowej ( jest to szuflada, która wyposażona jest w wygodny selektor na odpady), następnie mamy zmywarkę 60 cm w całkowitej zabudowie. Dalej mamy szafkę narożną, którą można dodatkowo wyposażyć w tzw kosz megik. Trzecią ścianę nowoczesnej zabudowy zagospodarowaliśmy w dwie szafki z szerokimi ( 90 cm) i funkcjonalnymi szufladami i symetrycznie rozstawionymi szafkami o szerokości 40 cm.

Aby cała zabudowa kuchenna nie była zbyt ciężka zaproponowaliśmy naszemu klientowi aby w większej części zrezygnować z górnych szafek na rzecz lżejszych i delikatniej wyglądających półek wolno wiszących. Szafka wisząca aby była jeszcze delikatniejsza została wykonana z frontów lakierowanych na wysoki połysk w kolorze białym. Przedstawiony aneks kuchenny na zdjęciach oddzielony jest od salonu nowoczesnym barkiem, który jest wykonany z pogrubionej płyty korpusowej w kolorze dąb jasny. W barku dla oddzielenia zastosowaliśmy również element lakieru na wysoki połysk, który świetnie nawiązuje do frontów zastosowanych w szafce wiszącej, która została dodatkowo obłożona grubymi formatkami w kolorze dębu.

W nowoczesnej zabudowie kuchennej na wymiar zostały zastosowane szuflady z cichym domykiem firmy GTV, natomiast zawiasy i inne akcesoria meblowe zastosowaliśmy firmy BLUM. Realizacja poniższej zabudowy kuchennej trwała ok 6 tyg od podpisania umowy i została zakończona jednodniowym montażem.

Całość zabudowy kuchennej z frontami fornirowanymi jak widać na zdjęciach wyszła bardzo estetycznie i co najważniejsze funkcjonalnie dla ogólnego zadowolenia naszych klientów.

Zapraszamy do galerii zdjęć z realizacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.