Meble kuchenne białe lakierowane na wysoki połysk


Nowoczesna kuchnia lakierowana na wysoki połysk

Przedstawiamy nowoczesną zabudowę mebli kuchennych białych lakierowanych na wysoki połysk, która została wykonana w Warszawie. Jak ukazują zdjęcia w naszej galerii ostatnia nasza realizacja zawiera w sobie wszystkie TRENDY 2012 roku. Mamy tutaj małą nowoczesną kuchnie w bloku, kolorystyka jest jak najbardziej prosta i estetyczna, dominuje schludna biel połączona z ekstrawagancką czernią. Nasza aranżacja kuchenna przedstawia się następująco: na dość niewielkiej przestrzeni mamy zabudowaną lodówkę, piekarnik, mikrofalę w wysokich słupkach, które są wykonane pod sam sufit. Następnie za nimi znajduje się szafka 30 cm, która jest wyposażona w system cargo ( kosze dwupoziomowe), za nią mamy duże i funkcjonalne szuflady z cichym domykiem ( mamy jedną niską szufladę i dwie wysokie na np. Garnki, talerze i inne asortymenty kuchenne). Na kolejnej ścianie mamy szafeczkę narożną a następnie szafkę zlewozmywakową, która jet wyposażona w funkcjonalne sortowniki na odpady ( dość wygodne i proste w użyciu).kolejna szafka to niewielka szafka narożna, która razem ze zmywarką i szafką 30-ką tworzą niewielki ale efektowny barek. Kuchnia jest otwarta na salon, nie chcieliśmy aby jej zabudowa była zbyt ciężka i masywna, dlatego w naszej nowoczesnej kuchni zaprojektowaliśmy tylko dwie małe szafeczki górne, które są otwierane do góry na systemie BLUM (tzw. AVENTOS  ).

Meble kuchenne lakierowane są estetycznie i delikatnie oddzielone od salonu masywnym barkiem ( grubość blatu barku to 50mm, noga barku również jest takiej samej grubości) dając razem rewelacyjny efekt. Meble kuchenne lakierowane, które Państwu przedstawiam zawierają w sobie jak już na wstępnie napisaliśmy wiele tzw nowoczesnych gadźetów meblowych, mianowicie jest to kuchnia w 100% bez uchwytowa, zamiast tradycyjnych uchwytów mamy tutaj fronty z tzw frezem, natomiast dla zachowania jednej linii w szafce nad lodówką, piekarnikiem i w szafkach górnych mamy zastosowany TIP-ON na zawiasach bez sprężynowych. W meblach na wymiar mamy zamontowane oświetlenie taśma LED pod szafkami górnymi jak również pod barkiem od strony salonu. Należy również zauważyć, że oświetlenie w tej zabudowie włącza się za pomocą tzw machatko ( możliwość włączenia oświetlenie bezdotykowo), co w niektórych momentach jest bardzo wygodne i funkcjonalne.Wszelkie akcesoria meblowe typu zawiasy, szuflady, są renomowanej firmy BLUM, kosze cargo REJSA, sortownik na odpady firmy FRANKE.

Estetyki białej kuchni dodaje antybakteryjny czarny blat volcan firmy Pfleiderer, który idealnie podkreśla minimalizm naszej nowoczesnej lakierowanej zabudowy kuchennej. Końcowym wykończeniem naszej ekskluzywnej kuchni jest zamontowanie w przestrzeni pomiędzy blatem a szafką górną tafli czysto białego szkła na ścianie.

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii zdjęć

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.