Mała kuchnia w bloku i zabudowa przedpokoju


 

nowoczesne meble kuchenne, mala kuchnia w bloku

Meble kuchenne w bloku

Przedstawiamy Państwu zabudowę małej kuchni w bloku, jak również zabudowę przedpokoju z drzwiami przesuwnymi, które zostały wykonane w mieście Skierniewice. Meble kuchenne zostały wykonane z płyty korpusowej kolor wenge a fronty meblowe z płyty MDF dolne fronty kolor wenge magia a fronty w górnych szafkach wykonane zostały z koloru sahara. Zabudowa kuchenna została wykonana w kształcie litery L, zostało w niej umiejscowione wszystkie potrzebne sprzęty AGD, które były wymagane przez naszego klienta( płyta kuchenna gazowa, piekarnik do zabudowy, zlew 2 kom, jak również lodówka bez zabudowy). W naszej malej kuchni w bloku mamy zaprojektowane i zamontowane szuflady z cichym domykiem firmy GTV, które są bardzo wygodne i funkcjonalne. Szafka zlewozmywakowa to również jedna duża szuflada, w której mamy umiejscowiony selektor na odpady. Obok szafki zlewozmywakowej mamy umiejscowiony kosz cargo o szerokości 15 cm, który rewelacyjnie sprawdza się do przechowywania np. puszek z herbatą, kawą czy innymi przyprawami. Druga strona kuchni została wyposażona w wygodną a przede wszystkim funkcjonalną szafę( wysoki słupek) tzw gospodarczą a obok niej znajdują się kolejne szerokie szuflady z cichym domykiem. Górne szafki w kuchni na wymiar zostały wykonane w jasnej kolorystyce co rewelacyjnie kontrastuje z ciemnymi dolnymi frontami i ciemnymi korpusami. Szafki dolne zostały wykonane na wysokość 82 cm , są zamontowane na wygodnych regulowanych nóżkach, na które zamontowany jest cokół meblowy. Blat jaki został zastosowany w kuchni jest wykonany z grubego laminatu w kolorze piasku, grubość samego blatu to 38mm. Szafki górne zostały wykonane na wysokość 72 cm, w szafce nad zlewem mamy umiejscowioną niewielki ociekacz na naczynia. Całość zabudowy uzupełniają dość masywne satynowe uchwyty meblowe.

Kolejnym meblem, który wykonaliśmy dla naszego klienta ze Skierniewic to szafa wnękowa w przedpokoju. Zabudowa wnęki również wykonana jest z płyty 18mm w kolorze wenge, natomiast fronty szafy to drzwi przesuwne wykonane z aluminiowego systemu jezdnego producenta Senator. Drzwi przesuwne to estetyczne połączenie wenge ciemnego i wenge jasnego, który jak widać na zdjęciach rewelacyjnie się z sobą komponuje. Jak widać w galerii zdjęć szafa wnękowa jest podzielona na trzy równe części, środkowa część to wieszaki na podręczne, codziennego użytku palta a dwie zewnętrze to półki i wieszaki wysuwne zasłonięte frontami przesuwnymi.

Całość realizacji małej kuchni w bloku i szafy wnękowej w przedpokoju została zamontowana szybko i sprawne dla zadowolenia naszego klienta.

Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.