Lakierowane meble kuchenne z grafiką na ścianie


Meble kuchenne lakierowanePrzedstawiamy Państwu lakierowane meble kuchenne z grafiką, które w ostatnim miesiącu zostały wykonane przez naszą firmę na terenie Warszawy. Prezentowany projekt to lakier na wysoki połysk, połączenie dwóch kolorów wanilii z ciemną czekoladą. Opisywana aranżacja nowoczesnej zabudowy kuchennej jest bardzo ekskluzywna a jednocześnie funkcjonalna. Mamy tutaj wysoką zabudowę, która składa się z lodówki do zabudowy, szafki cargo maxi renomowanej firmy i słupka z piekarnikiem i mikrofalą. Warto tutaj zaznaczyć, iż tak wysoko umiejscowiony piekarnik jest bardzo wygodny do użytkowania. Następnie w zabudowie kuchennej znajduje się szafka zlewozmywakowa, która wyposażona jest w szufladę z cichym do mykiem, selektorem na odpady i rewelacyjnym systemem otwierania się firmy Blum tzw SERVO DRIVE uno. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie szczególnie przy szafkach zlewozmywakowych. Wystarczy tylko krótkie naciśnięcie kolanem, biodrem bądź nawet stopą w front kuchenny, aby szuflada otworzyła się automatycznie. Front meblowy pozostaje czysty a wszystko trafia tam gdzie powinno.  Dalej za naszą rewelacyjną szafką zlewozmywakową mamy zmywarkę w całkowitej zabudowie tzn z zintegrowanym panelem sterowania. Kolejne szafki to bardzo funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu szerokie szuflady z cichym do mykiem firmy Blum. Druga strona nowoczesnej zabudowy kuchennej to kolejne szerokie szuflady. Oby dwie strony zabudowy połączone są ze sobą niewielkim blatem, który tworzy parapet kuchenny. Górne szafki w lakierowanej zabudowie są wykonane pod sam sufit, po przez co mamy więcej miejsca do wykorzystania a jednocześnie stworzyła nam się jednolita wysoka zabudowa kuchenna. Całość jasnej zabudowy kontrastuje z pasem frontów w kolorze ciemnej czekolady, z których wykonaliśmy część górnych szafek. Bardzo dokładniej można to zobaczyć w naszej galerii zdjęć z powyższej realizacji.

W naszej aranżacji zostały użyte materiały najwyższej jakości takie jak : szuflady z cichym do mykiem firmy Blum, blaty kuchenne w kolorze wenge Kongo firmy Biuro Styl gr 38mm, płyta korpusowa krono kolor orzech ciemny, który świetnie komponuje się z użytym do tej realizacji blatem, jak również fronty MDF lakierowane znakomitej jakości. Całość nowoczesnej kuchni lakierowanej uzupełnia grafika zamontowana pomiędzy blatem a szafką górną. Tutaj warto zwrócić uwagę, iż jest to szkło, które składa się z kilku elementów a nie widać gdzie jest ono łączone i grafika idealnie przechodzi z elementu na element.  Całość zabudowy… proszę spojrzeć na zdjęcia w galerii, ekskluzywna, elegancka, nowoczesna ale bardzo funkcjonalna.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej realizacji

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.