Kolorowe meble na wymiar do pokoju dziecięcego


 

Meble dla dziecka

Meble na wymiar do pokoju dziecięcego

Przedstawiamy Państwu meble wykonane na wymiar do pokoju dziecięcego w Skierniewicach. Meble zostały wykonane na indywidualne zamówienie korpusy z płyty w kolorze wanilia z frontami z płyty w kolorze limonki. Zestaw mebli dziecięcych zawiera metrową szafę, biurko 90 cm, regał na zabawki, regał częściowo zamknięty i szafkę wiszącą otwartą na książki i inne babiloty dziecięce. Jak widać w galerii zdjęć szafa wnękowa jest wykonana z płyty meblowej krono w kolorze wanilia. Szafę podzieliliśmy na dwie część, część z półkami a druga strona to drążek, dwie wygodne szuflady na bieliznę i półki na rzadko używane ubrania. Warto zauważyć, iż szafa wnękowa jest wykonana na złącza mimośrody HETTICH, dzięki którym nie widać z zewnątrz śrub a w wnętrzu szafy nie ma tzw komandorów. Tak jak widać na zdjęciach z opisywanej realizacji wszystkie zewnętrze elementy szafek i regałów są wykonane estetycznie i bez zbędnych widocznych śrub. Zestaw mebli dziecięcych zawiera również biurko bardzo kolorowe i estetyczne na pogrubionych nogach w kolorze wanilii z dokleją limonki. Biurko na wymiar zawiera w sonie niewielką szufladę na akcesoria plastyczne i szafeczke na kolorowanki. Biurko zostało zaprojektowane i wykonane z tzw wysłaną tylną, która znajduje się na blacie mebla, dzięki czemu ściana przy, której będzie ono stało nie będzie się brudziło. Nad biurkiem znajduje się nowoczesna i bardzo młodzieżowa szafka otwarta, która rewelacyjnie nadaje się na książeczki, zabawki i inne babiloty dziecięce. Druga sciana pokoju dziecięcego to niewielki regał częściowo otwarty o wymiarach wysokość 180 cm i szerokości 60 cm. Jest on podzielony na trzy równe przestrzenie, z czego dwie są zamknięte frontami a jedna jest otwarta dzięki czemu regał jest funkcjonalny i estetyczny. Kolejnym meblem w naszym projekcie jest wysoki regał otwarty na podręczne zabawki dziecięce. Znajduje się on jak widać na zdjęciach w galerii przy oknie. Była tam dość niewielka przestrzeń, którą swobodnie wykorzystaliśmy na otwarty regał na książki, puzzle i inne podręczne zabawki chłopczyka. Regał wykonany na indywidualne zamówienie na 220 cm wysokości ok 60 cm szerokości i 30 cm głębokości, są to wystarczające wymiary na umieszczenie w nim wyżej opisywanych przedmiotów dziecięcych.

Realizacja mebli do pokoju dziecięcego przebiegła bardzo sprawnie ku zadowoleniu naszych klientów a przede wszystkiego naszego małego użytkownika przedstawionych mebli dziecięcych.

Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.