Estetyczna i modna zabudowa małego przedpokoju w okolicach Warszawy


Nowoczesna zabudowa przedpokoju

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację zabudowy małego przedpokoju wykonaną na indywidualne zamówienie dla naszego klienta z okolic Warszawy. Mamy tutaj dość nietypową i bardzo małą zabudowę przedpokoju, która składa się z dwóch części. Mianowicie pierwsza i podstawowa część to szafa wnękowa wykonana z płyty EGGER kolor TEAK, który połączyliśmy z eleganckim białym lakobelem. Użytkownikami tej zabudowy są starsze osoby w związku z tym zaproponowaliśmy naszym klientom bardzo funkcjonalne i wygodne rozwiązania ( szuflady z cichym domykiem na buty i pantografy). Cała szafa ma wymiar szerokości 130 cm a wysokości 262 cm, szafę wnękową na wymiar podzieliliśmy na dwie części, w każdej znajdują się wygodne i rewelacyjnie działające szuflady z cichym domykiem a nad nimi znajdują się PANTOGRAFY, które wykorzystują zabudowę szafy wnękowej pod sam sufit. Pantograf to bardzo sprytne urządzeni, dzięki któremu nie musimy wspinać się do wysoko umiejscowionych drążków, ponieważ w pantografie drążek jest umiejscowiony na systemie, dzięki któremu obniża się on nam na odpowiednio wygodną wysokość do zdjęcia bądź powieszenia okryć. Szuflady, które są zaprojektowane w szafie są wygodne do przechowywania kapci, butów a wyższe szuflady idealnie sprawdzają się do przechowywania damskich torebek. W naszej zabudowie przedpokoju szuflad z cichym domykiem jest na tyle dużo, że spokojnie możemy tam przechowywać również np. rękawiczki, szaliki, czapki i apaszki.

W lewej części zabudowy wiatrołapu mamy natomiast przestrzeń z małymi szufladkami na przybory do czyszczenia obuwia nad nimi mamy gruby blat na którym ewentualnie można usiąść przy zakładaniu butów. W tym blacie również mamy sprytnie umiejscowione miejsce na parasolki. Na wysokości ok 140 cm od blatu mamy zamontowane w jednym rzędzie kilka podwójnych wieszaków na okrycia codziennego użytku i ewentualnie jeden bądź dwa wieszaki na małe parasolki. Nad wieszakami w zabudowie na wymiar mamy umiejscowioną półkę na podręczne apaszki, szaliki czy ewentualnie czapki. Na samej górze naszego projektu mamy szafkę pawlaczową, która jest przeznaczona na rzadko używane rzeczy. Jak już wcześniej zaznaczaliśmy zabudowa wiatrołapu to połączenie płyty meblowej egger w odcieniu jasnego drewna, które połączyliśmy z nowoczesnym i eleganckim białym lacobelem. Fronty w szafie wnękowej to lacobel podzielony na trzy symetryczne prostokąty, są one połączone aluminiowymi szprosami i znajdują się w pionach aluminiowych w kolorze aluminium naturalny, który estetycznie został dopasowany do relingowych wygodnych uchwytów jak również do kolorów wieszaków.

Realizacja powyższego projektu została wykonana w ekspresowym czasie na specjale życzenie naszego klienta, który dokonał w naszej firmie kolejnego udanego zakupu mebli na wymiar.

Zapraszamy serdecznie do współpracy z naszą firmą, która z dnia na dzień zwiększa zakres i obszar( mazowiecki i łódzki ) swojej działalności.

Zapraszamy do galerii zdjęć: zabudowa wiatrołapu.

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.