Drzwi przejściowe, okucia Senator


: drzwi przejściowe Sochaczew, drzwi przesuwne warszawa, meble na wymiar  Sochaczew

Drzwi przejściowe

Dzisiaj chcemy Państwu zaprezentować zlecenie, które było wykonane u naszego klienta w Sochaczewie.Jak już wcześniej pisaliśmy w każdym domu, ,mieszkaniu znajdują się pewne wnęki, zakamarki bądź inne jeszcze miejsca gdzie nie możemy umiejscowić systemowych mebli ze sklepów. Taka jest również sytuacja naszego klienta, który chciał oddzielić klatkę schodową od swojej oranżerii. Normalne drzwi przejściowe nie wchodziły w grę, ponieważ z punktu widzenia technologicznego nie miały by one możliwości bytu a jeśli już udałoby się je zamontować to były by bardzo nie funkcjonalne. Dla naszego klienta wykonaliśmy drzwi przejściowe suwane.

Do tego zlecenia wykorzystaliśmy okucia aluminiowe firmy Senator i wypełnienie szkło. Nasza firma pracuje na okuciach firmy Senator, ponieważ producent ten ma duże doświadczenie w branży a swoim klientom daje on gwarancję profesjonalizmu i dobrej jakości okuć frontów do szaf wnękowych.     Wszystkie nasze zlecenia :szafy wnękowe , garderoby czy inne meble na wymiar wykonane są na systemie firmy Senator, ponieważ jest to firma która proponuje nowoczesne rozwiązania i wysoką jakość swoich materiałów.

Dla naszego klienta w Sochaczewie wykonaliśmy drzwi przesuwne profil aluminiowy kolor Alu a do wypełnienia użyliśmy szkła. Dzięki drzwiom suwanych nasz klient nie traci powierzchni użytkowej na swojej klatce schodowej a za każdym razem kiedy znajduje się na klatce schodowej może oglądać swoją oranżerię. Zlecenie zostało bardzo szybko wykonane tz od podpisania umowy nie trwało to dłużej niż 10 dni roboczych wraz z montażem na miejscu.

Udało nam się w 100 % usatysfakcjonować naszego klienta, u którego wykonaliśmy inne zlecenia np. szafy wnękowe jak również zabudowę liczników itp. ale o tym w kolejnych artykułach.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej realizacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.