Białe nowoczesne kuchnie- nasza aranżacja


 

Białe meble lakierowane

Przedstawiamy Państwu nowoczesną białą kuchnie wykonaną dla naszego klienta na indywidualne zamówienie w Warszawie. Jest to jedna z naszych ostatnich realizacji, która świetnie ukazuje jak estetycznie i jak schludnie może wyglądać biała zabudowa kuchenna.Tym razem mamy zaprezentowany biały front lakierowany z listwą ZOBAL, który zastępuje nam tradycyjny uchwyt, który połączony jest z ciemnym drewnopodobnym blatem.

W meblach mamy ukazaną białą aranżację zabudowy kuchennej, gdzie zamiast płytek naściennych mamy zamontowane estetyczne białe hartowane szkło z nadrukowaną grafiką soczystej zielonej trawy. W nowoczesnej zabudowie zaprojektowaliśmy naszym klientom szerokie i wygodne w funkcjonowaniu szuflady na systemie tandenbox ( cichy domyk), szafka zlewozmywakowa również jest na systemie szuflady wysuwnej, gdzie można wygodnie postawić nawet trzy sortowniki na odpady. W meblach kuchennych na wymiar mamy szafeczkę o szerokości 30 cm gdzie znajduje się wyposażenie dodatkowe w postaci kosza cargo o dwóch poziomach. W tej części białej kuchni mamy zabudowany piekarnik w tzw słupku, który rewelacyjnie sprawdza się w funkcjonowaniu jak również jest wygodnym rozwiązaniem w domu gdzie znajdują się małe dzieci, które w żaden sposób nie zrobią sobie krzywdy(np. nie poparzą się). Po przeciwnej stronie mamy również szafkę z szufladami o szerokości 90 cm, na której znajduje się płyta gazowa 4-o palnikowa.obok szafki z płytą gazową mamy szafkę narożną, która częściowo maskuje wszelkie rury i tym podobne niespodzianki. Jak ukazują nasze zdjęcia w galerii po tej stronie kuchni znajduje się nietypowa zabudowa pieca gazowego, która w tym momencie rewelacyjnie go maskuje.

Nasze jasne meble lakierowane na wysoki połysk zostały również połączone z elementami metalowymi, sprzęt AGD tzn piekarnik został zaproponowany w kolorze INOX, który znakomicie pasuje do listwy ZOBAL, która została użyta w przedstawionej aranżacji nowoczesnej białej kuchni. Górne szafki kuchenne zostały wykonane na wysokość 72 cm wysokości i dla załamania powierzchni mamy tutaj część szafek otwieranych tradycyjnie a część otwieranych do góry, które nadają jej lekkości. W przedstawionej zabudowie mamy wykorzystaną jeszcze dość nową ale wolno stojącą zmywarkę, aby za bardzo nie odróżniała się od całości została na nią zamontowana mata magnetyczna z taką samą grafiką jaka została zamontowana na ścianie. Nawiązując do grafiki która została wykorzystana w nowoczesnej kuchni na wymiar jest wykonana w formie szkła bezpiecznego, która idealnie sprawdza się funkcjonowaniu. Nasza grafika została wykończona estetycznymi ramkami aluminiowymi, które nawiązują nam do elementów metalowych w nowoczesnej białej zabudowie kuchennej.

U naszego klienta wykonaliśmy również parapet kuchenny, który został wykonany z płyty blatowej laminowanej (38 mm), stół na 4-ch wygodnych nogach jak również zabudowaliśmy dwie mało estetyczne futryny. Całość naszej pracy dało rewelacyjny efekt nowoczesnej białej zabudowy kuchennej.

Nasze prace można już zobaczyć na terenie Warszawy ale również w Łodzi, Skierniewicach jak również w Łowiczu.

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii z ostatniej realizacji

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.